O firmie

Nasza firma prowadzi swoją działalność już od września 2001 roku- początkowo jako spółka cywilna, obecnie jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zajmujemy się produkcją wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych i gumy oraz konfekcjonowaniem kosmetyków (olejów roślinnych, olejków eterycznych i hydrolatów) wykorzystywanych w pielęgnacji ciała i włosów oraz aromaterapii. Wyroby tworzywowe produkowane są zarówno w metodzie rotacyjnej (tak zwane odlewanie odśrodkowe), jak i za pomocą wtrysku. Produkty gumowe wykonujemy na prasach.

 

Nasze wyroby znajdują odbiorców na terenie całego kraju i poza jego granicami. W okresie dotychczasowej działalności firmy zdobyliśmy uznanie i ważne miejsce na polskim rynku wyrobów medycznych i kosmetyków naturalnych.

 

Naszą dewizą jest „wysoka jakość oferowanych wyrobów i atrakcyjna cena”, dlatego w trosce o naszych klientów, oferujemy wyroby najwyższej jakości, estetyczne, zdrowe i w przyjaznej cenie.

 

Od momentu powstania jesteśmy członkiem Izby Przemysłowo Handlowej w Krakowie, korzystając z cennych rad, informacji i szkoleń z zakresu działalności gospodarczej. Od września 2014 roku należymy do Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego, jako członek wspierający, natomiast w czerwcu 2016 roku przystąpiliśmy do Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie.

 

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą!