Opinie

Z firmą Kej współpracuję już ok.3-4 lata i cenię sobie bardzo personalne, ale i konkretne podejście do klienta, zawsze otwarci są na sugestie i wsparcie. Czasem to oni bardziej pamiętają jakie produkty ja potrzebuję i kiedy. Zawiadamiają mnie o nowościach. Jakość olejków eterycznych wraz ceną bardzo polecam. Używam olejków eterycznych do ręcznego wyrobu mydła naturalnego, glicerynowego, płynnego czy w kremie jak również kosmetyków naturalnych (np. kremy do twarzy, balsamy do ciała, pomadki do ust, peelingi do skóry czy maść na pękającą skórę dłoni czy stop), ważne w tym przypadku są wszystkie składniki dodawane do tak indywidualnego I jakościowego produktu. Jeszcze się nie zawiodłam na Olejkach od firmy Kej. Polecam!


Pozdrawiam,
Beata Podsiadły
Własciciel Firmy Akademia 4 Pory Roku

 

dodano dnia: przez: Beata Podsiadły

Witam,
W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty naszego sklepu internetowego produkty firmy KEJ. Myślę, że był to strzał w dziesiątkę, gdyż prezentują one bardzo wysoką jakość wykonania, co w zestawieniu z niewygórowaną ceną daje produkt godny polecenia.
Przed wprowadzeniem do oferty dokonaliśmy wnikliwych testów następujących produktów:
Inhalator Bronchiol FORTE -zarówno wykonanie produktu, jak jego praktyczne zastosowanie nie budzą żadnych zastrzeżeń. Plastik z którego wykonane są poszczególne elementy jest bardzo dobrej jakości. Produkt (w połączeniu z sosnowym olejkiem eterycznym) pomyślnie przeszedł test na osobie chorej na zapalenie zatok. Inhalacja nie tylko ułatwiła osobie testującej swobodne oddychanie, ale również w połączeniu z zastosowaniem innych leków pozwoliła pozbyć się dolegliwości w dwa dni. Jednym słowem inhalator działa i to bardzo dobrze. Dwie rzeczy, których producent nie podaje, a powinny być uwzględnione w opisie towaru (przynajmniej według przeprowadzonych przez nas testów): 1) temperatura wody powinna być nieco wyższa niż wskazuje producent, 2) po inhalacji nie powinno się wychodzić na zimne powietrze, gdyż może to doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia.
Olejki eteryczne i zapachowe: produkt wysokiej jakości, zapachy są przyjemne i działają dokładnie tak jak wskazuje producent. Polecamy całą gamę.
Produkty gumowe: wykonanie i użyteczność nie budzi żadnych zastrzeżeń. Guma ma neutralny zapach co w moim mniemaniu jest bardzo ważne dla wielu osób (Bardzo często importowane gumowe produkty nie pachną zbyt ładnie, co może powodować dyskomfort u użytkownika). W tym przypadku również polecamy cały asortyment.
Pozdrawiam,


Bartłomiej Hapka
dyrektor ds. sprzedaży SeniorLife

 

dodano dnia: przez: Bartłomiej Hapka

DODAJ OPINIĘ: