Praca

Firma zajmuje się produkcją wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych i gumy oraz konfekcjonowaniem kosmetyków
(olejów roślinnych, olejków eterycznych i hydrolatów) wykorzystywanych w pielęgnacji ciała i włosów oraz aromaterapii. Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Region: małopolskie

Obowiązkiem pracownika będzie:

  • oferowanie i prowadzenie sprzedaży bezpośredniej naszych wyrobów na terenie Polski;
  • kontakt z potencjalnymi odbiorcami;
  • wyszukiwanie i odwiedzanie potencjalnych klientów, przedstawianie oferty handlowej naszej firmy;
  • prowadzenie szkoleń produktowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientami firmy;
  • samodzielność i umiejętność efektywnej organizacji pracy;
  • miła aparycja;
  • znajomość obsługi komputera, programów Microsoft Office i stron internetowych;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • wymagane posiadanie własnego samochodu;
  • doświadczenie w pracy handlowca będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziane osoby z zarejestrowaną własną działalnością gospodarczą.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez udział‚ w szkoleniach;
  • motywujący system wynagradzania bezpośrednio zależny od osiąganych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego i CV na adres: biuro@kej.pl