Termofor gumowy 2l w pokrowcu GUM-MED EXTRA

39,00 

Brak w magazynie

Nieryflowany termofor medyczny 2l w pokrowcu – najwyższa zawartość kauczuku naturalnego na rynku!

Termofor medyczny

Termofor medyczny nieryflowany produkujemy w Polsce z gumy o bardzo wysokiej zawartości kauczuku naturalnego. Dlatego właśnie jest on wyjątkowo elastyczny, miękki, lekki i przyjemny w dotyku. Dodatkowo nie wydziela niemal żadnego zapachu, nawet w trakcie napełniania ciepłą wodą. Termofor medyczny 2 l w pokrowcu GUM-MED Extra wyróżnia się także specjalnym uchwytem umożliwiającym zawieszenie go lub podczepienie w jednym miejscu tak by był stabilny i nie przesuwał się.

Termofor medyczny – zastosowanie

Klasyczny termofor na wodę jest wykorzystywany do miejscowego ogrzewania ciała w celach profilaktyczno-leczniczych. Stosujemy go przede wszystkim by skutecznie ukoić objawy bóli:

  • reumatycznych
  • mięśniowych
  • skurczowych jamy brzusznej
  • menstruacyjnych

Dodatkowo termofor Extra nadaje się do zamrażania oraz skutecznie utrzymuje także bardzo niską temperaturę wody. Wówczas jego chłodzące działanie pomaga na:

  • ból zęba
  • swędzenie po ukąszeniach (zwłaszcza licznych)
  • kontuzje i nadwyrężenia
  • zbijanie temperatury ciała

Termofor gumowy – bezpieczeństwo stosowania

Opisywany produkt to zarejestrowany wyrób medyczny posiadający oznakowanie CE. Został on wykonany z odpornej na działanie wysokich temperatur gumy z najwyższą na rynku zawartością kauczuku naturalnego. Wyrób należy stosować zgodnie z jego przeznaczeniem. Przed każdorazowym użyciem trzeba koniecznie sprawdzić jego szczelność, a do napełnienia używać tylko wody o temperaturze maksymalnie 70oC. Termofor wyposażamy w specjalny korek z uszczelką, która zapewnia 100% szczelność. W rzeczywistości cena termoforu wynika głównie z materiału z jakiego został wykonany. Tańszy odpowiednik z ryflowanej gumy znajdziesz tutaj.

Uwaga: Termofor EXTRA sprzedajemy tylko w wersji z pokrowcem z kolorowej flaneli, która jest łatwa w czyszczeniu, higieniczna i nie zatrzymuje brudu. Wzór i kolor pokrowca może się różnić od przedstawionego na zdjęciu.

Pojemność: 2000 ml.

Wyrób posiada oznakowanie Œ.

Numer katalogowy: 6100-2000

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Termofor gumowy 2l w pokrowcu GUM-MED EXTRA”