Produkcja kosmetyków naturalnych

Produkcja kosmetyków w domu

Produkcja kosmetyków to proces, który przybiera różne formy w zależności od założeń i celów jakie sobie obieramy. Jeśli zależy nam tworzeniu swoich własnych kompozycji, wystarczą warunki i wyposażenie typowe dla każdego domu oraz odpowiednie składniki. Sami często gorąco do tego zachęcamy naszych odbiorców publikując wpisy na blogu z instrukcjami i przepisami opisującymi jak krok po kroku przygotować swój własny, wyjątkowy kosmetyk. Dzięki temu każdy ma szanse stworzyć wyjątkowy produkt, oszczędzając przy tym pieniądze i troszcząc się z nami o środowisko. W sklepie internetowym KEJ każdy ma możliwość zakupu nie tylko najwyższej jakości gotowych surowców kosmetycznych, ale także buteleczek do rozlewania i aplikowania gotowego produktu.

Producent kosmetyków naturalnych

Firma KEJ to jedno z niewielu przedsiębiorstw z polskim kapitałem, które od lat stara się propagować stosowanie naturalnych kosmetyków. Kreujemy i wytwarzamy kosmetyki bezpieczne dla Twojej skóry i środowiska, które nas otacza. Staramy się gdzie to tylko możliwe opracowywać takie przepisy, które nie zawierają żadnych konserwantów. Jednocześnie codziennie dbamy najwyższą jakość produktów. Testujemy je, także na sobie i staramy się zawsze odpowiadać na zapytania naszych odbiorców. Preparaty KEJ nie są testowane na zwierzętach, są wegańskie i mają w 100% naturalny skład. Mogą być stosowane niezależnie od rodzaju skóry, włosów czy paznokci.

Kosmetyki naturalne produkowane przez KEJ

W naszym laboratorium, wytwarzamy wyjątkowe hydrolaty, oleje do ciała, oleje do masażu, olejek do demakijażu oraz oleje roślinne. Dodatkowo jesteśmy jednym z wiodących producentów olejków eterycznych, które posiadają certyfikaty potwierdzające ich pewne pochodzenie oraz najwyższą jakość. Wszystko to staramy się łączyć z możliwe najbardziej przystępną ceną. Jakość naszych produktów potwierdzają klienci, którzy zdecydowali się nam zaufać, także Ci, którzy z marką KEJ mieli do czynienia po raz pierwszy. Stosunek ceny do jakości w produktach naszej firmy jest nie do pobicia. Olejki eteryczne posiadają najwyższą ilość składników aktywnych i większość z nich jest zgodna z wytycznymi Farmakopei Europejskiej.

Produkcja kosmetyków na zlecenie

Wytwarzanie kosmetyków na szeroką skalę to już proces, który wymaga odpowiednich procedur i wiedzy. Dlatego właśnie jeśli myślisz o stworzeniu swojej własnej marki, szukasz podmiotu, który mógłby opracować kosmetyk dla Ciebie lub produkować go pod Twoją marką i zgodnie z Twoim przepisem nie mogłeś trafić lepiej. Specjaliści w KEJ są gotowi przyjąć zlecenie produkcji każdego rodzaju płynnego kosmetyku (niepieniącego się). Obecnie oferujemy możliwości opracowania i rozlania kosmetyków o pojemności 5 – 250 ml takich jak: hydrolaty, preparaty na bazie roztworów wodnych i alkoholowych, oleje kosmetyczne, olejki do masażu, a także olejki eteryczne i wiele innych. Zajmiemy się wszystkimi etapami procesu od opracowania receptury, poprzez badania, rejestrację w ogólnoeuropejskiej bazie CPNP, wdrożenie, aż po pakowanie i konfekcję. Posiadamy wewnętrzny system zapewnienia jakości, program sanitarny, wykwalifikowaną kadrę i własne laboratorium. Dodatkowo cały proces odbywa się zawsze zgodnie z wytycznymi GMP.

Sprzedaż olejków eterycznych dla przemysłu kosmetycznego

KEJ od ponad 20 lat oferuje swoje olejki eteryczne klientom hurtowym i detalicznym. Przez ten czas zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia, zwiedziliśmy wiele plantacji na całym świecie szukając najwyżej jakości olejków w przystępnych cenach. W laboratorium KEJ przeprowadziliśmy setki badań i nadal sprawdzamy każdy transport olejków, który dociera do naszej siedziby. Robimy to, by każdy miał gwarancję, że olejek kupiony w KEJ jest wartościowy i bezpieczny. Taki olejek może teraz zostać także składnikiem Twojego kosmetyku. Dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić sprzedaż olejków eterycznych w dużych opakowaniach zbiorczych.

Dla surowców dostępnych w bieżącej sprzedaży oferujemy minimum zamówieniowe 1 kg i jego wielokrotność, aż do 100 kg. Większe zamówienia wyceniamy indywidualnie. W przypadku rzadkich olejków, zwłaszcza bardzo drogich możliwe jest zmniejszenie minimalnej ilości. Olejki KEJ w swym składzie posiadają najwyższą ilość składników aktywnych i zawsze pochodzą z odpowiednich, najbardziej wartościowych części roślin.

Aby uzyskać więcej szczegółów i dokładne oferty współpracy handlowej, zapraszamy do kontaktu.