Wlewnik gumowy GUM-MED

30,00 

Na stanie

Wlewnik gumowy KEJ – wyrób medyczny, służący do wykonania irygacji pochwy oraz lewatywy doodbytniczej u osób dorosłych.

Zestaw do lewatywy – wlewnik gumowy

Zestaw do lewatywy z dwoma końcówkami o pojemności 1200 ml to wyrób medyczny, służący do komfortowego wykonania irygacji pochwy oraz lewatywy doodbytniczej u osób dorosłych. Dzisiejsze tempo życia, stres, a także zaniedbane stany zapalne powodują, że problemy z jelitami dotykają coraz większą liczbę osób, a organizm sam nie jest w stanie nadążyć z regeneracją i samooczyszczaniem się. Wlewnik do płukania pochwy oraz jelit pozwala skutecznie oczyścić toksyny gromadzące się w:

 • nerkach
 • wątrobie
 • jelicie grubym

W ten sposób bez wątpienia można uniknąć wielu problemów ze zdrowiem i codziennym funkcjonowaniem, które mogą powstać w wyniku tworzących się złogów i kamieni we wspomnianych organach.

Zestaw do lewatywy – domowa lewatywa

Wlewnik gumowy posiada optymalną pojemność 1200 ml, która umożliwia przeprowadzanie skutecznych zabiegów. W zależności od potrzeb do zestawu dołączamy dwie końcówki: krótszą do lewatywy i dłuższą do irygacji pochwy. Przed użyciem wlewnika i wybraniem odpowiedniego płynu do irygacji należy koniecznie przeczytać instrukcję i skonsultować się z lekarzem.

Co jeszcze warto wiedzieć o zestawie do irygacji i lewatywy?

 • Jak zrobić lewatywę?

  Najlepszą porą na wykonanie lewatywy bez wątpienia jest wczesny ranek lub wieczór. Poprawne wykonanie zabiegu powinno zostać skonsultowane z lekarzem. Opis wykonania całego procesu można łatwo znaleźć na stronach poświęconych zagadnieniom medycznym

 • Na czym polega lewatywa?

  Profesjonalna lewatywa polega na usunięciu zalegających w jelicie grubym mas kałowych poprzez wlewanie przez odbyt specjalnego płynu mającego rozpuścić i oczyścić jelito. Do mniejszych wlewów można użyć na przykład gruszki z kanką nr 11.

 • Irygacja pochwy – co to takiego?

  Irygacja pochwy polega na dokładnym przepłukaniu wnętrza waginy z użyciem czystej wody lub specjalnych mieszanek ziołowych, a także roztworów leczniczych. Płyn do irygacji umieszcza się we wlewniku i wężykiem wraz z odpowiednią końcówką wprowadza następnie do pochwy.

Skład zestawu do lewatywy:

 • wlewnik gumowy o pojemności 1200 ml
 • wężyk o długości 2 m
 • dwa rodzaje końcówek: krótką (doodbytniczą) oraz długą (dopochwową)

Pojemność wlewnika gumowego: 1200 ml.

Wyrób posiada oznakowanie CE.

Numer katalogowy: 6200-1200

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wlewnik gumowy GUM-MED”