Gruszka z kanką nr 11

20,00 

Na stanie

Gruszka z kanką nr 11 – dedykowana dorosłym | komfortowa, bezpieczna i bezbolesna lewatywa

Lewatywa doodbytnicza – definicja

Lewatywa doodbytnicza to zabieg medyczny, który ma na celu usunięcie zalegających mas kałowych z końcowego odcinka jelita grubego poprzez wlanie przez odbyt specjalnego płynu dostępnego w każdej aptece. Wykonywanie jej powinno być zawsze przeprowadzane wedle określonych wskazań, np. z uwagi na przewlekłe i nawracające zaparcia, które nie ustępują nawet przy stosowaniu lekkostrawnej diety czy leczenia farmakologicznego. Innym wskazaniem do wykonania takiego zabiegu jest często ciąża, a zwłaszcza okres przygotowania do porodu. Do wykonania lewatywy stosuje się najczęściej gruszki z kanką, tzw. gruszki do lewatywy lub zestawy do lewatywy – wielokrotnego lub jednokrotnego użytku. Jednocześnie należy pamiętać, by każdy taki zabieg skonsultować z lekarzem i zapoznać się z przeciwwskazaniami do jego wykonania. Jest wiele schorzeń oraz sytuacji, w których wykonanie lewatywy jest bez wątpienia niewskazane!

Gruszka do lewatywy dla osób dorosłych

Gruszka z kanką nr 11 to zarejestrowany, specjalistyczny wyrób medyczny służący do przeprowadzania zabiegów takich jak:

  • lewatywa doodbytnicza
  • łagodzenie zaparć i kolek jelitowych
  • przygotowanie przed zabiegiem chirurgicznym w okolicy jamy brzusznej
  • oczyszczenie odbytu przed stosunkiem intymnym

W przeciwieństwie do wielu akcesoryjnych produktów, gruszka z kanką nr 11 to produkt wykonany z bezpiecznych w kontakcie ze skórą i błonami śluzowymi materiałów. Dodatkowo, gruszka do lewatywy jest niezawodna i przystępna cenowo. Jednocześnie z uwagi na możliwość odłączenia tworzywowej końcówki (kanki) nadaje się do wielokrotnego stosowania. Łatwo też utrzymać ją w czystości, a nawet sterylności.

Gruszki do lewatywy w mniejszych rozmiarach, odpowiednie także dla dzieci znajdziesz tutaj.

Parametry gruszki – lewatywa i higiena intymna

  • pojemność: 290 ml
  • średnica: 90 mm
  • wysokość: 195 mm

Wyrób sprzedajemy w oryginalnym opakowaniu z instrukcją użytkowania i konserwacji wraz ze sztywną końcówką (kanką) w konfiguracji widocznej na zdjęciu.

Wyrób posiada oznakowanie Œ.

Numer katalogowy: 1021-1100

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gruszka z kanką nr 11”