Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych

Firma KEJ już ponad 15 lat wytwarza na szeroką skalę opakowania dla branży farmaceutycznej, medycznej i chemicznej. Zachowujemy najwyższe standardy produkcyjne, zaufały nam znane firmy farmaceutyczne, dla których opracowaliśmy i produkujemy pudełka na maści i kremy o różnych pojemnościach, opakowania na aspiratory, strzykawki, nakrętki, zakraplacze i wiele innych. Produkcja opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych odbywa się metodą wtrysku. Obecnie dysponujemy szerokim zapleczem technologicznym, wyspecjalizowaną kadrą, która ma doświadczenie w obsłudze nowoczesnych wtryskarek wchodzących w skład naszego parku maszynowego. Jesteśmy w stanie przyjąć produkcję opakowań o pojemności nawet do 5000 ml. Projektujemy formy wtryskowe od zera. Wystarczy wysłać nam rysunek techniczny, bądź przykładowy produkt/sampel. Wyceny dokonujemy nawet w 24h! Przyjmujemy również zlecenia na produkcje kontaktowe adaptując lub bazując na już gotowych, powierzonych formach.

Producent opakowań plastikowych

Produkcja opakowań tworzywowych to zadanie, które warto zlecić specjalistom. Co ważne, KEJ to niewielka firma o płaskiej strukturze, bez sztucznych barier i korporacyjnych, niepotrzebnych procedur. Podejmując współpracę z nami masz pewność:

  • pełnego wglądu w proces produkcyjny
  • łatwego i szybkiego kontaktu ze specjalistą odpowiedzialnym za cały proces
  • pełnej elastyczności i dopasowania do potrzeb klienta
  • niskiej ceny i wysokiej jakości
  • indywidualnego podejścia
  • bardzo szybkiego reagowania na zmiany

Wykonujemy różnego rodzaju opakowania, także z zamknięciem, pierścieniem gwarancyjnym, gwintem różnego rodzaju z polipropylentów (PP), polietylenów (LDPE, HDPE), polistyrenów (PS) a także elastomerów termoplastycznych (TPE) czy polichlorków winylu (PVC). Technologie te pozwalają nam na wytwarzanie produktów niezawodnych, trwałych, a przede wszystkim stosunkowo tanich w zakupie. Dodatkowo dbamy o środowisko, nie tylko w przekazie marketingowym. Cały odpad poprodukcyjny (na przykład przy produkcji o standardzie czystości farmaceutycznym) mielimy i wykorzystujemy powtórnie przy opakowaniach, które nie mają aż tak wysokich wymagań czystości. Naszym klientom udostępniamy skład mieszanki, tak by cały proces był w pełni transparentny. Przez wszystkie lata działalności udało się nam osiągnąć niemal zerowy poziom zwrotów i reklamacji!

Produkcja opakowań tworzywowych – współpraca

Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć różnego rodzaju opakowania tworzywowe (pudełka) między innymi dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego. Cała produkcja, która codziennie odbywa się w naszym przedsiębiorstwie to tak zwana produkcja czysta. Spełniamy wyśrubowane wymagania czystości, a także mamy wdrożony dodatkowy system kontroli. Zajmujemy się zarówno produkcją według gotowych form, szablonów jak i na podstawie wytycznych Klientów, opracowujemy zupełnie nowe wzory. Dodatkowo tworzymy pełną dokumentację, oprzyrządowanie, jasno przedstawiamy koszty  i gwarantujemy przeprowadzenie testów. Po finalnej akceptacji uruchamiamy produkcję i zapewniamy transport na terenie całej Europy. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówień.

Zapraszamy do kontaktu!