Produkcja wyrobów medycznych

Produkcja sprzętu medycznego

Firma KEJ to uznany i ceniony na rynku producent sprzętu medycznego i wyrobów medycznych. Od ponad 20 lat dostarczamy do polskich i zagranicznych aptek i szpitali szereg produktów medycznych, takich jak: gruszki medyczne, kręgi przeciwodleżynowe, poduszki połogowe, gruszki do lewatywy, wlewniki, baloniki do ciśnieniomierza, termofory, inhalatory parowe, gruszki do aparatury EKG czy aspiratory do nosa. Dodatkowo produkujemy liczne akcesoria do wyrobów medycznych. Są to na przykład: kanki do gruszek, łączniki i kraniki do wlewników, korki do termoforów, a także nebulizatory do inhalatorów. Jednocześnie współpracujemy z największymi hurtowniami farmaceutycznymi i medycznymi codziennie dostarczając im produkty ratujące zdrowie pacjentów.

Producent sprzętu medycznego – współpraca

Jesteśmy stosunkowo niewielką, rodzinną firmą. Produkcja sprzętu medycznego towarzyszy nam od samego początku działalności. Zachęcamy do kontaktu przedstawicieli hurtowni i sklepów medycznych, także ze specjalistycznym sprzętem (na przykład rehabilitacyjnym) oraz domów starości, hospicjów, czy szpitali lub prywatnych klinik. Wytwarzane przez nas wyroby medyczne posiadają oznakowanie CE, wytwarzane są z bezpiecznych materiałów posiadających wszelkie niezbędne atesty. Z naszych produktów korzystają zarówno noworodki 0M+ jak i osoby starsze, schorowane, a nawet stale leżące i wymagające ciągłej opieki. Składane zamówienia realizujemy maksymalnie w 2 dni robocze, a często jeszcze w dniu zamówienia! Zapewniamy transport na terenie całej Polski i Europy.

Produkcja wyrobów medycznych dla Twojej firmy

Jako firma z długoletnią tradycją chcemy dzielić się naszym doświadczeniem. Obecnie jesteśmy w stanie wyprodukować dla Twojej firmy m.in. różnego rodzaju inhalatory, zakraplacze, obudowy sprzętu medycznego, piłki rehabilitacyjne, poduszki rehabilitacyjne, a także sprzęt do ratownictwa lądowego i wodnego. Dodatkowo, dzięki będącej na wyposażeniu firmy KEJ wtryskarki do detali małogramowych o wagach od 1–3 gramów, możliwa jest produkcja bardzo małych akcesoriów do wyrobów medycznych. Są to zaworki tworzywowe do baloników do ciśnieniomierzy, ustniki, koreczki do drenów, a także inne niewielkie części zamienne sprzętu medycznego.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami w celu przedstawienia pełnej oferty i warunków współpracy.