Zestaw olejków eterycznych swobodny oddech

35,00 

Na stanie

Zestaw olejków na przeziębienie Swobodny Oddech – 3 naturalne olejki eteryczne: eukaliptusowy, z drzewa herbacianego i sosnowy w ekologicznym opakowaniu

Naturalna pomoc w przeziębieniu – zestaw 3 naturalnych olejków eterycznych skutecznie ułatwiających i poprawiających komfort oddychania w przypadku nieżytu nosa. Najwyższa zawartość substancji aktywnych, odpowiedzialnych za wyjątkowe właściwości olejków i ich działanie przeciwzapalne i przeciwwirusowe. Olejki wchodzące w skład zestawu to częsty dodatek wielu parafarmaceutyków.

Zestaw naturalnych olejków eterycznych – KEJ

Zestaw olejków na przeziębienie “Swobodny oddech” to w rzeczywistości starannie wyselekcjonowany zbiór trzech olejków o wyjątkowo silnych właściwościach i działaniu, które od lat stanowi naturalną pomoc w walce z przeziębieniami i infekcjami górnych dróg oddechowych. W skład zestawu wchodzą trzy, w 100% naturalne olejki eteryczne, zgodne z najnowszym rozporządzeniem Europejskiej Farmakopei, które posiadają najwyższą ilość składników aktywnych. Są nimi olejki:

  • eukaliptusowy
  • z drzewa herbacianego
  • sosnowy

Dlaczego warto wybrać zestaw olejków na przeziębienie?

Olejek eukaliptusowy skutecznie odświeża, chłodzi i orzeźwia. W literaturze związanej z aromaterapią często opisywany jako substancja stosowana w inhalacjach i kąpielach. Pomaga w swobodniejszym oddychaniu, odtykaniu nosa i jednocześnie wpływa na zmniejszanie przekrwienia śluzówki. Dodatkowo powszechnie uznawany jest za naturalny antyseptyk. Najpopularniejszy z olejków: z drzewa herbacianego ma charakterystyczny, mocno ziołowy zapach z wyczuwalną nutą pieprzu. Działa antybakteryjnie, poza tym odświeża i odkaża. Ma wszechstronne właściwości. Łagodzi objawy przeziębień, zapalenia zatok a nawet zapalenia gardła. Ostatni z dobranych specyfików to olejek sosnowy. Substancja ta od wielu lat stosuje się na przykład w inhalacjach przy nieżycie krtani lub gardła, katarze oraz kaszlu. Wykorzystywany w masażu skutecznie rozgrzewa*.

Jak używać olejków z zestawu?

Zestaw olejków na przeziębienie “Swobodny oddech” oferujemy w specjalnie zaprojektowanym, ekologicznym opakowaniu. Buteleczki zabezpieczone są przed wypadnięciem i każdy olejek ma opisane swoje właściwości, przeciwwskazania oraz sposób używania. Olejki dobraliśmy tak, aby ich ewentualne mieszanie ze sobą powodowało wzmocnienie działania, a nie tłumiło poszczególne właściwości. Dlatego polecamy również tworzenie własnych mieszanek i stosowanie ich razem odpowiednio do:

  • kąpieli: maksymalnie 3 krople olejku eukaliptusowego, 2 olejku z drzewa herbacianego i 4 olejku sosnowego na ½ wanny ciepłej wody
  • masażu: po jednej kropli każdego olejku wymieszać z łyżką stołową oleju z pestek winogron lub oliwą z oliwek
  • aromatyzacji powietrza: po 2 krople każdego olejku wlać do wypełnionego wodą dyfuzora lub kominka zapachowego

Wszystkie olejki zawarte w zestawie posiadają aktualne badania dermatologiczne, są zarejestrowane w europejskiej bazie CPNP i wytwarzane z najwyższej jakości surowców.

Uwaga: Nie stosować nierozcieńczonych olejków bezpośrednio na skórę. W celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji alergicznych przed zastosowaniem zaleca się wykonanie próby na małym fragmencie skóry (kroplę olejku rozpuścić w łyżce stołowej oleju roślinnego i nanieść na skórę).

Olejki są produktami kosmetycznymi. Produkt nie jest wyrobem medycznym, ani produktem leczniczym. Stosowanie produktu kosmetycznego nie może zastępować stosowania produktu leczniczego, a w przypadku choroby należy zasięgnąć porady lekarza.

Numer katalogowy: 5883-7221

*Najcenniejsze olejki eteryczne, cz. II, Anna Lis, Monografie Politechniki Łódzkiej, Łódź

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw olejków eterycznych swobodny oddech”