Butelka 100 ml z atomizerem

2,60 

Na stanie

Butelka z atomizerem – 100 ml, nietłucząca się, nadaje się do przewozu kosmetyków w bagażu podręcznym

Butelka z atomizerem

Plastikowa butelka z atomizerem to wysokiej jakości produkt, bezpieczny w użytkowaniu. Dzięki swojej optymalnej pojemności 100 ml może swobodnie być używana jako pojemnik do przechowywania kosmetyków płynnych w bagażu podręcznym, w czasie podróży samolotem. Wygodny aplikator (atomizer) zapewnia skuteczne opryskiwanie, a odpowiednio dobrany przewód gwarantuje możliwość zużycia niemal całej zawartości. Co ważne butelka jest bardzo wytrzymała i nawet upadek bagażu z większej wysokości nie spowoduje jej pęknięcia. Dzięki temu unikniemy kłopotliwych sytuacji zabrudzenia pozostałej zawartości torby, walizki czy plecaka i zapewnimy sobie spokój w podróży.

Plastikowa butelka wielorazowa

Oferowana butelka z atomizerem wykonana jest ze wzmocnionego tworzywa i nadaje się do przechowywania każdego rodzaju płynnego kosmetyku na bazie wody. Możemy w niej bez przeszkód przwozić, np. hydrolat, tonik, odżywki do włosów, serum do twarzy, a także inne, łatwo rozpylające się preparaty. Dodatkowo ciemnozielona barwa butelki skutecznie opóźnia proces nagrzania się płynu znajdującego wewnątrz i chroni go przed działaniem promieni UV. Prosta konstrukcja umożliwia łatwe czyszczenie i powoduje, że butelkę z atomizerem można traktować jako produkt wielokrotnego użytku. Produkt posiada w komplecie zatyczkę, która dodatkowo zabezpiecza znajdujący się wewnątrz kosmetyk przed rozlaniem lub przypadkowym naciśnięciem pompki.

Butelka z atomizerem 100 ml – zakup hurtowy

W przypadku chęci zakupu większej ilości butelek (zgrzewki, paleta) prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszymi doradcami. Opracują oni indywidualną wycenę oraz określą koszty i termin dostawy. Zapraszamy do zakupów i sprawdzenia innych rodzajów butelek, oferowanych w KEJ!

Parametry butelki:

  • pojemność butelki: 100 ml
  • średnica butelki 38 mm
  • średnica gwintu 24 mm
  • wysokość całkowita butelki 123,5 mm
  • gwint 24/410

Podane wymiary mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie różnić się do wymiarów rzeczywistych.

Numer katalogowy: 0400-0100

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Butelka 100 ml z atomizerem”