Balonik do ciśnieniomierza zawór przód i tył

29,00 

Na stanie

Balonik do ciśnieniomierza z zaworkiem przednim i tylnym – uniwersalny element pełniący rolę pompki w zegarowych ciśnieniomierzach.

Balonik do ciśnieniomierza z zaworkiem

Balonik do ciśnieniomierza z zaworkiem przednim i tylnym spełnia rolę pompki w aparacie do mierzenia ciśnienia krwi. Poprzez przyciskanie balonika powietrze wtłaczane jest do manszetu ciśnieniomierza i wypełnia go. Zawór przedni pozwala na spuszczenie powietrza z manszetu. Balonik sprawdza się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba stworzenia ciśnienia przez wpompowanie powietrza w niewielkich ilościach lub jego uzupełnienie.

Ciśnieniomierze zegarowe nadal często stosowane są w gabinetach lekarskich, zwłaszcza u lekarzy rodzinnych, pediatrów i kardiologów z uwagi na 100% pewność pomiaru. W przeciwieństwie do elektronicznych odpowiedników, które w przypadku nawet niewielkiego rozkalibrowania lub niedoboru zasilania mogą pokazać błędny wynik, ciśnieniomierze analogowe są niemal całkowicie niezawodne. Ciśnienie krwi jest jednym z najważniejszych parametrów życiowych i jego precyzyjny pomiar może uratować życie! Dlatego tak ważne by stosować sprzęt medyczny pochodzący tylko od zaufanych producentów.

Charakterystyka balonika

Balonik do ciśnieniomierza posiada w komplecie dwa zaworki: tworzywowy (tylny) oraz metalowy (przedni).

Pojemność: 46 ml.

Wyrób posiada znak Œ

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Balonik do ciśnieniomierza zawór przód i tył”