Gruszka z miękkim końcem nr 7

8,10 

Na stanie

Gruszka z miękkim końcem nr 7 KEJ – dedykowana starszym dzieciom, od 2-go roku życia

Gruszka z miękkim końcem nr 7

Gruszka z miękkim końcem nr 7 to wyrób medyczny przeznaczony do pielęgnacji i ochrony zdrowia dzieci powyżej 2-go roku życia. Tak jak inne gruszki KEJ, produkt ten został wykonany z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych w codziennym stosowaniu i kontakcie ze skórą. Gruszkę z miękkim końcem nr 7 stosuje się przede wszystkim do zmniejszania objawów przeziębień i łagodzenia efektów infekcji górnych dróg oddechowych. Dodatkowo gruszka znakomicie sprawdzi się również przy podrażnieniach uszu i przeciwdziałaniu stanom zapalnym uszu. Higiena nosa i uszu to bardzo ważny aspekt codziennego dbania o swoje zdrowie, nie tylko w trakcie chorób. Zalegający długo katar lub tworzące się czopy woskowinowe prowadzą do bardzo poważnych powikłań takich jak na przykład: przewlekłe zapalenie zatok.

Zalety gruszki nr 7

Tradycyjna gruszka medyczna to produkt niezawodny, łatwy w czyszczeniu i transporcie. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Jednocześnie mimo swoich niewielkich rozmiarów wyrób ten to bardzo skuteczne narzędzie do:

  • odsysania zalegającego kataru
  • oczyszczania uszu z nadmiaru woskowiny lub wody.

Wszystkie gruszki KEJ są produktami bezwtalanowymi, posiadającymi oznakowanie CE. Na naszej stronie w zakładce higiena nosa i uszu znajdziesz także gruszki dla niemowląt i noworodków oraz osób dorosłych.

Parametry gruszki:

  • pojemność: 60 ml
  • średnica: 55 mm
  • wysokość: 110 mm

Wyrób posiada oznakowanie Œ.

Numer katalogowy: 1000-0700

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gruszka z miękkim końcem nr 7”