Termofor gumowy 2l w pokrowcu GUM-MED

27,00 

Brak w magazynie

Termofor w pokrowcu

Termofor gumowy 2l w pokrowcu to najwyżej jakości termofor gumowy GUM-MED sprzedawany razem z kilkoma rodzajami pokrowców. Dzięki zastosowaniu pokrowca na termofor można przykładać go bezpośrednio na skórę bez obaw o podrażnienia w przypadku bardzo wrażliwej lub schorowanej skóry. Dodatkowo termofor w sweterku dłużej utrzymuje ciepło – nawet do 4h i gwarantuje, że nie poparzymy skóry.

Termofor z pokrowcem – jak stosować?

Opisywany wyrób należy stosować zgodnie z jego przeznaczeniem. Przed każdorazowym użyciem należy sprawdzić jego szczelność, a do napełnienia używać tylko wody o temperaturze nie przekraczającej 70oC. Termofor gumowy z pokrowcem to zarejestrowany wyrób medyczny służący do miejscowego ogrzewania ciała w celach relaksacyjnych i profilaktyczno-leczniczych. Znakomicie pomaga także przy typowo kobiecych problemach związanych z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

Uwaga: Pokrowiec na termofor może różnić się od przedstawionego na zdjęciach. Pokrowce wykonane są z flaneli w różnych wzorach i kolorach. Spełniają wymagania wyrobu medycznego, nie przywiera do nich brud i bakterie. Dodatkowo są łatwe w czyszczeniu.

Pojemność: 2000 ml

Wyrób posiada oznakowanie CE

Numer katalogowy: 6100-2000I

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Termofor gumowy 2l w pokrowcu GUM-MED”