Krąg przeciwodleżynowy gumowy GUM-MED

48,00 

Pozostało tylko: 4

Krąg przeciwodleżynowy gumowy GUM-MED – skutecznie zapobiega powstawaniu bolesnych odleżyn

Krąg przeciwodleżynowy gumowy

Krąg przeciwodleżynowy gumowy KEJ to wyrób medyczny, który został wykonany z wysokiej jakości gumy i jest w 100% bezpieczny w użytkowaniu. Nadrzędnym celem stosowania krążka przeciwodleżynowego jest:

  • rehabilitacja
  • pielęgnacja chorych
  • profilaktyka chorych leżących, tak aby zapobiec powstawaniu odleżyn

Dbanie o przewlekle chore osoby to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Poduszka przeciwodleżynowa KEJ została opracowany tak by pomóc w zmaganiach z najtrudniejszymi efektami braku ruchu. Długotrwale przebywanie w jednej pozycji prowadzi z czasem do martwicy tkanek, a nawet paraliżu niektórych części ciała. Dopuszczenie do powstania odleżyn może spowodować wdanie się zakażenia, sepsy, a nawet prowadzić do zgonu pacjenta. Właśnie dlatego lepiej stawiać na profilaktykę.

Dlaczego warto kupić krążek przeciwodleżynowy?

Krąg przeciwodleżynowy to produkt wielokrotnego użytku. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii produkcyjnej nie odkształca się, dlatego bardzo skutecznie przeciwdziała powstawaniu bolesnych i trudnych w pielęgnacji odleżyn. Regulowana sprężystość poprzez dopompowywanie i upuszczanie powietrza pozwala dostosować twardość kręgu do gabarytów i masy ciała chorego. Bez wątpienia istotnym parametrem jest również maksymalne obciążenie. Krąg wytrzymuje długotrwały ciężar nawet 150 kg!

Uwaga: Wyrób sprzedawany bez pokrowca. Przed zastosowaniem należy owinąć go tkaniną. Krąg w miękkim pokrowcu znajdziesz tutaj.

Istnieje możliwość zakupu wyrobu również w wersji z pokrowcem.

Średnica zewnętrzna kręgu: 420 mm.

Wyrób posiada oznakowanie Œ.

Numer katalogowy: 6300-0000

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Krąg przeciwodleżynowy gumowy GUM-MED”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *