Zestaw olejków eterycznych romantyczny nastrój

62,00 

Na stanie

Zestaw olejków działających jak afrodyzjaki Romantyczny Nastrój – 3 olejki o wyjątkowym zapachu: różany, paczuli i ylang-ylang w ekologicznym opakowaniu

Naturalna pomoc w przerwaniu oziębłości między dwojgiem ludzi – najwyższej jakości olejki eteryczne i specjalnie skomponowane substancje zapachowe pozwolą w skuteczny sposób wprowadzić atmosferę ułatwiającą zbliżenie. Olejki określane mianem afrodyzjaków mogą ponadto zwiększyć popęd płciowy i przyjemność płynącą ze stosunku. Wprowadź romantyczny nastrój do swojej prywatnej codzienności.

Afrodyzjaki – naturalne olejki eteryczne i zapachowe

Afrodyzjaki to substancje popularnie uznawane za takie, które wzmacniają popęd seksualny, ułatwiają zbliżenia, ośmielają, potęgują doznania i przyjemność płynącą z seksu. Często traktuje się tak różne zioła, potrawy, ale także zapachy i właśnie dlatego w KEJ stworzyliśmy specjalny zestaw “Romantyczny nastrój”. Zawiera on 3 olejki o niezwykłych, intensywnych zapachach, działających jak silne afrodyzjaki. Znakomicie nadają się jako dodatek do świec, kąpieli, aromatyzacji powietrza, pościeli. Woń olejków, a także właściwości niektórych z nich szybko wprowadzą atmosferę relaksu, zwiększonej pewności siebie i komfortu.
W skład zestawu wchodzą olejki:

  • różany
  • paczuli
  • ylang-ylang

Dlaczego warto wybrać zestaw afrodyzjaków od KEJ?

Naturalne afrodyzjaki mogą w rzeczywistości efektywnie zastąpić sztuczne substancje oraz mieszanki niewiadomego pochodzenia. Olejek różany został opracowany tak aby jego zapach możliwie najbardziej przypominał aromat najcenniejszej odmiany kwiatów róży damasceńskiej. Jest intensywny, silnie kwiatowy i głęboki. Uwielbiany zwłaszcza przez kobiety rozbudza zmysły, zmniejsza uczucie stresu i uspokaja. Kolejny składnik zestawu to nieco kontrowersyjny, naturalny olejek eteryczny paczuli. Ma on charakterystyczny, ziemisty, orientalny zapach, który wielu osobom może nie przypaść do gustu. Jednak w połączeniu z resztą zapachów zestawu przynosi zaskakujące efekty. Zapach staje się wyzywający, olejek działa jak silny afrodyzjak, normuje popęd płciowy poprawiając nastrój i wyciszając jednocześnie. Ostatni z olejków: ylang-ylang to egzotyczny, kojarzący się z krajami tropikalnymi zapach, który relaksuje i znosi bariery wstydu.

Jak używać zestawu afrodyzjaki KEJ – “Romantyczny nastrój”?

Zestaw olejków afrodyzjaków od KEJ zapakowany jest w ekologiczne opakowanie, które dodatkowo zabezpiecza buteleczki przed wypadnięciem. Substancje zostały dobrane w taki sposób aby zmieszane ze sobą wzmacniały swoje działanie, a nie tłumiły się wzajemnie. Dlatego polecamy tworzenie własnych kompozycji i używanie ich do:

  • kąpieli: po jednej kropli każdego z olejków na ½ wanny ciepłej wody
  • masażu: po jednej kropli każdego olejku wymieszać z łyżką stołową dowolnego oleju bazowego, np. arganowego, jojoba lub z pestek winogron
  • aromatyzacji powietrza: po 2 krople każdego olejku wlać do wypełnionego wodą dyfuzora lub kominka zapachowego

Wszystkie olejki zawarte w zestawie posiadają aktualne badania dermatologiczne, są zarejestrowane w europejskiej bazie CPNP i wytwarzane z najwyższej jakości surowców.

Uwaga: Nie stosować nierozcieńczonych olejków bezpośrednio na skórę. W celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji alergicznych przed zastosowaniem zaleca się wykonanie próby na małym fragmencie skóry (kroplę olejku rozpuścić w łyżce stołowej oleju roślinnego i nanieść na skórę).

Olejki są produktami kosmetycznymi. Produkt nie jest wyrobem medycznym, ani produktem leczniczym. Stosowanie produktu kosmetycznego nie może zastępować stosowania produktu leczniczego, a w przypadku choroby należy zasięgnąć porady lekarza.

Numer katalogowy: 5883-7222

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw olejków eterycznych romantyczny nastrój”