Nebulizator

10,00 

Na stanie

Nebulizator – przekształca lek z postaci płynnej do aerozolu

Nebulizator – najważniejsze informacje

Nebulizator to niezbędny element inhalatora, który za pomocą sprężonego powietrza rozbija wlane do niego lekarstwo na mikroskopijne cząsteczki, a następnie rozprasza w postaci delikatnej mgiełki widocznej gołym okiem. Dzięki temu, lek w postaci aerozolu skutecznie trafia bezpośrednio do dróg oddechowych. Inhalacja przy użyciu nebulizatora jest łatwa do wykonania, ponieważ do tego rodzaju inhalacji nie jest wymagana koordynacja wdechowo – wydechowa.

Inhalatory z funkcją nebulizacji

Leki w postaci aerozolu wchłaniają się do organizmu o wiele szybciej niż te podane w tabletkach, czy w płynie. Dlatego właśnie wybierając inhalator warto sprawdzić czy ma on funkcję nebulizacji. Obecnie w KEJ, z uwagi na zmianę przepisów unijnych nie oferujemy już inhalatora Bronchiol System 2- Spejser Neb., do którego dedykowana był pojemniczek na lek, w którym dochodziło do rozbicia preparatu do formy aerozolu o żądanej wielkości cząsteczek. Nadal jednak dostępny jest sam nebulizator, jako część zamienna dla osób korzystających z urządzeń: Bronchiol System 2- Spejser Neb.

Nowe inhalatory tłokowe w KEJ

Wspomniany inhalator Bronchiol System 2. został zastąpiony nowoczesnym inhalatorem tłokowym z precyzyjniejszą nebulizacją i szeregiem innych dodatkowych funkcji. Sprawdź naszą nowość już teraz: Inhalator z funkcją nebulizacji A120.

Parametry:

  • maksymalna objętość leku: 8 ml
  • minimalna objętość leku: 2 ml

Wyrób to część wymienna inhalatora Bronchiol System 2- Spejser-Neb.

Uwaga: Nebulizatora nie należy napełniać olejkami eterycznymi, substancjami bądź lekami je zawierającymi, gdyż powoduje to jego trwałe zniszczenie!

Numer katalogowy: 3000-4010

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nebulizator”