Kominek zapachowy kropla biała KEJ

33,00 

Na stanie

Kominek ceramiczny do olejków eterycznych i aromaterapii “Kropla biała” KEJ

Kominek ceramiczny do olejków

Kominek ceramiczny do olejków to ręcznie wytwarzany produkt z wysokiej jakości masy ceramicznej. Nadaje się zarówno do roztapiania wosków zapachowych jak i dyfuzji mieszanek olejków zapachowych i eterycznych. Jest jednocześnie stylowy, starannie wykonany i stabilny. Dodatkowo posiada praktyczne, spore wgłębienie na podgrzewaną substancję.

Kominek może być z powodzeniem stosowany w aromaterapii, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Dyfuzja odpowiednich, naturalnych olejków eterycznych nie tylko wprowadzi przyjemny aromat do mieszkania, ale także przyczyni się do szybszego powrotu do zdrowia. “Kropla biała” z uwagi na swoją budowę jest dobrym pomysłem na kominek ceramiczny na taras. Nachylone ścianki boczne skutecznie ochronią podgrzewacz lub świeczkę przed ewentualnymi podmuchami wiatru.

Kominki ceramiczne a kadzidła

Kominek “Kostka biała” to alternatywa dla droższych dyfuzorów elektrycznych oraz najtańszych kadzideł, które bardzo szybko tracą swoje właściwości zapachowe. Dodatkowo, często nasącza się je tanimi olejkami zapachowymi bez żadnych właściwości aromaterapeutycznych.

Kominek ceramiczny – jak używać?

Do górnej części kominka należy wlać wodę. Następnie trzeba dodać kilka kropli ulubionego olejku eterycznego lub zapachowego KEJ. Zapalić i wstawić do wnętrza kominka świeczkę/podgrzewacz. Podczas użytkowania kominka trzeba bezsprzecznie pamiętać o regularnym uzupełnianiu wody z olejkiem po odparowaniu. W przypadku użycia wosku wystarczy od razu po włożeniu go w odpowiednie miejsce rozpocząć proces podgrzewania.

Pełną ofertę kominków i dyfuzorów KEJ znajdziesz tutaj.

Wymiary kominka:

  • wysokość: około 14 cm
  • średnica: około 9 cm
  • szerokość: około 11 cm

Uwaga: Kominek wykonany z ceramiki. Produkt wykonany ręcznie, może posiadać niedoskonałości.

Numer katalogowy: 5002-0005

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kominek zapachowy kropla biała KEJ”