Kominek zapachowy kostka szara KEJ

28,00 

Na stanie

Ceramiczny, stylowy, ręcznie wykonany kominek do wosku zapachowego KEJ – “Kostka szara”

Kominek do wosku

Ceramiczny, ręcznie wykonany kominek do wosku przeznaczony do podgrzewania zapachowych wosków oraz olejków. Dekoracyjny kominek “Kostka szara” wytwarzamy wyłącznie z najwyższej jakości masy ceramicznej, z dbałością o każdy szczegół. Jego elegancka i nowoczesna forma doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Dodatkowo rozświetli je delikatnie, nada klimatu i zapewni wyjątkowy aromat.

Co jeszcze warto wiedzieć o kominkach?

 • Kominek do wosku – jak używać?

  Obsługa kominku do wosku jest bardzo prosta, aczkolwiek należy zachować ostrożność. Aby cieszyć się wyjątkowym aromatem wystarczy do górnej części kominka włożyć wosk lub jego kawałek (jeśli mamy większe objętościowo produkty). Następnie wystarczy zapalić i wstawić do wnętrza kominka świeczkę/podgrzewacz. Pod wpływem temperatury wosk zacznie się roztapiać i intensywnie uwalniać zapach.

 • Co ile wymieniać wosk w kominku?

  Wosk w kominku należy wymieć w momencie, w którym przestaniemy wyczuwać ulatniający się zapach. Woski zapachowe to produkty wielokrotnego użytku, ale z czasem tracą swoje walory. Warto pamiętać, że wysokiej jakości woski są nasączone dużą ilością olejków eterycznych.

 • Gdzie kupić kominek do wosku?

  Kominki do wosku najłatwiej kupić bezpośrednio u producenta lub na popularnych platformach sprzedażowych. My polecamy przede wszystkim ekologiczne, ręczne wyroby ceramiczne. Pełną ofertę kominków KEJ możesz zawsze sprawdzić tutaj.

Wymiary kominka:

 • wysokość: około 11 cm
 • długość: około 10 cm
 • szerokość: około 10 cm

Uwaga: Kominek wykonany z ceramiki. Produkt wykonany ręcznie, może posiadać niedoskonałości.

Numer katalogowy: 5002-0003

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kominek zapachowy kostka szara KEJ”