Kominek zapachowy kropla szara KEJ

28,00 

Na stanie

Kominek zapachowy “Kropla szara” KEJ –  do aromaterapii i roztapiania wosków zapachowych

Kominek zapachowy

Kominek zapachowy zaprojektowany został z myślą o dyfuzji olejków zapachowych lub roztapiania pachnących wosków. Wykonujemy go ręcznie, z szarej, matowej, jednolitej masy ceramicznej. Jego elegancka i nowoczesna forma doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Dodatkowo rozświetli pomieszczenie oraz nada mu ciepła i wyjątkowego aromatu.

Jak palić w kominku zapachowym?

Do podgrzewania wosku lub dyfuzji mieszanki wody z olejkami eterycznymi wystarczy mała świeczka, bądź podgrzewacz. Samo użytkowanie kominka zapachowego jest bardzo proste. Do górnej jego części wystarczy wlać ciepłą wodę, a następnie dodać do niej kilka kropli ulubionego olejku. Teraz wystarczy zapalić świeczkę i wstawić ją do wnętrza kominka. Później trzeba jedynie pamiętać o regularnym uzupełnianiu wody z olejkiem z uwagi na proces odparowania mieszaniny.

Co jeszcze warto wiedzieć o kominkach?

 • Co można wlać do kominka zapachowego?

  Przede wszystkim polecamy naturalne olejki zapachowe do kominka oraz wysokiej jakości woski. Nie zalecamy używania najtańszych dostępnych na rynku olejków, zwłaszcza pochodzących z niesprawdzonego źródła.

 • Jak czyścić kominek zapachowy?

  Ceramiczne kominki najlepiej czyścić przy użyciu miękkich gąbek i naturalnych płynów do mycia naczyń, ewentualnie sody, a także octu winnego. Odradzamy używanie silnych środków chemicznych oraz szorstkich ściereczek. Produkty są podatne na zarysowania.

 • Jak działa kominek zapachowy?

  Kominek to stosunkowo prosta konstrukcja. Temperatura wytworzona przez podgrzewacz ociepla wodę z olejkami lub wosk i pod jej wpływem zapach zaczyna się intensywnie roznosić.

Kominek zapachowy ma wymiary:

 • wysokość: około 14 cm
 • średnica: około 9 cm
 • szerokość: około 11 cm

Uwaga: Kominek wykonany z ceramiki. Produkt wykonany ręcznie, może posiadać niedoskonałości.

Numer katalogowy: 5002-0006

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kominek zapachowy kropla szara KEJ”