Zestaw olejków eterycznych na dobry sen

66,00 

Na stanie

Zestaw olejków nasennych Na dobry sen – 3 naturalne olejki eteryczne: mandarynkowy, lawendowy, majerankowy w ekologicznym opakowaniu

Naturalna pomoc w bezsenności i problemach z zasypianiem – trzy najwyższej jakości olejki eteryczne z maksymalną zawartością substancji aktywnych skutecznie ułatwiających zasypianie i pomagających w zapewnieniu głębokiego i regenerującego snu przez całą noc. Dzięki zestawowi “Na dobry sen” już żadna noc nie będzie się dłużyć.

Olejki na sen – naturalna pomoc w zasypianiu

Najlepsze olejki na sen to olejek mandarynkowy, lawendowy i majerankowy. Właśnie te, w 100% naturalne olejki zebraliśmy w specjalnie przygotowanym zestawie “Na dobry sen”. Starannie dobrane substancje zawarte w poszczególnych olejkach skutecznie pomagają w zasypianiu, relaksują, wyciszają i zapewniają regenerujący i mocny sen. Co ważne dzięki zastosowaniu znakomitej jakości surowców, produkty KEJ posiadają najwyższą ilość składników aktywnych co przekłada się na ich skuteczność. Zanim zdecydujesz się na suplementy diety, sprawdź jak może pomóc Ci natura! Zestaw “Na dobry sen” składa się z olejków:

  • mandarynkowego
  • lawendowego
  • majerankowego

Jaki olejek jest dobry na sen?

Najpopularniejszym olejkiem eterycznym, uznawanym powszechnie za idealnego towarzysza każdej osoby mającej kłopoty z zasypianiem jest olejek lawendowy. Już w przeszłości używało się go do skrapiania pościeli i poduszek. Jego charakterystyczny kwiatowo-ziołowy zapach z delikatną nutą owocowo-drzewną nie tylko może działać nasennie, ale także uspokaja, wycisza i zmniejsza nadpobudliwość, która może przyczyniać się do problemów z zasypianiem. Niektóre źródła opisujące dobrodziejstwa aromaterapii sugerują nawet, że woń olejku lawendowego może zmniejszać ból głowy, a nawet bóle migrenowe*. Olejki majerankowy i mandarynkowy są znakomitym uzupełnieniem olejku lawendowego. Olejek majerankowy doskonale nadaje się jako dodatek do wieczornej kąpieli. Z drugiej strony olejek mandarynkowy warto dodać do oliwki do masażu lub wdychać w podręcznym inhalatorze.

Jakie olejki eteryczne do sypialni?

Zestaw olejków na sen “Na dobry sen” oferujemy w specjalnie zaprojektowanym, ekologicznym opakowaniu. Buteleczki są odpowiednio zabezpieczone przed wypadnięciem, a każdy olejek ma opisane swoje właściwości, przeciwwskazania oraz sposób używania. Olejki dobraliśmy tak, aby ich ewentualne mieszanie ze sobą powodowało wzmocnienie działania, a nie tłumiło poszczególne właściwości. Dlatego polecamy również tworzenie własnych mieszanek i stosowanie ich razem odpowiednio do:

  • kąpieli: po 2 krople każdego z olejków wlać do ½ wanny ciepłej wody
  • masażu: po jednej kropli każdego olejku wymieszać z łyżką stołową oleju z pestek winogron lub oliwą z oliwek
  • aromatyzacji powietrza: po 2 krople każdego olejku wlać do wypełnionego wodą dyfuzora, odświeżacza z opcją dyfuzji lub kominka zapachowego

Wszystkie olejki zawarte w zestawie posiadają aktualne badania dermatologiczne, są zarejestrowane w europejskiej bazie CPNP i wytwarzane z najwyższej jakości surowców.

Uwaga: Nie stosować nierozcieńczonych olejków bezpośrednio na skórę. W celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji alergicznych przed zastosowaniem zaleca się wykonanie próby na małym fragmencie skóry (kroplę olejku rozpuścić w łyżce stołowej oleju roślinnego i nanieść na skórę).

Olejki są produktami kosmetycznymi. Produkt nie jest wyrobem medycznym, ani produktem leczniczym. Stosowanie produktu kosmetycznego nie może zastępować stosowania produktu leczniczego, a w przypadku choroby należy zasięgnąć porady lekarza.

Numer katalogowy: 5883-7226

*Najcenniejsze olejki eteryczne, cz. II, Anna Lis, Monografie Politechniki Łódzkiej, Łódź

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw olejków eterycznych na dobry sen”