Butelka brązowa 250 ml z dozownikiem

3,90 

Na stanie

Butelka z dozownikiem – pojemność 250 ml, do przechowywania mydła w płynie, olejków do masażu, płynów do odkażania, szamponów i kosmetyków.

Butelka z dozownikiem (kranikiem)

Butelka z dozownikiem o pojemności 250 ml wykonana jest z wysokiej jakości, bezpiecznego tworzywa koloru ciemnobrązowego, które skutecznie chroni znajdujący się wewnątrz produkt przed zbyt intensywnym działaniem promieni słonecznych. Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia open/stop niemożliwe jest przypadkowe naciśnięcie pompki i niechciane rozlanie się płynu. Dodatkowo dzięki prostej konstrukcji butelka jest łatwa w czyszczeniu i można używać jej wielokrotnie. Co ważne dozownik zawsze aplikuje taką samą ilość preparatu.

Butelka z dozownikiem – inne zastosowania:

W rzeczywistości butelka z powodzeniem może być stosowana jako: dozownik na mydło, dozownik na płyn do naczyń, dozownik na płyn do odkażania, dozownik na szampon, czy dozownik na oleje. Dlatego właśnie oferowany produkt znakomicie sprawdzi się nie tylko w domach, ale także w czasie podróży oraz w zakładach produkcyjnych. Niska masa oraz duża wytrzymałość na wstrząsy i upadki gwarantują długie i bezpieczne użytkowanie. Godną uwagi zaletą przenośnego dozownika jest możliwość zabierania go przez pracownika do samochodu służbowego, innej części magazynu, hali produkcyjnej, czy warsztatu. Dezynfekcja rąk oraz higiena to obecnie czynniki kluczowe dla bezpieczeństwa. Dodatkowo korzystając z butelek z dozownikiem i jedynie uzupełniając ich zawartość, wspólnie dbamy o środowisko i zmniejszamy koszty.

Zakup hurtowy butelek z dozownikiem

W przypadku chęci zakupu większych ilości butelek z dozownikiem (zgrzewek, palety) zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami. Przedstawią oni indywidualną ofertę oraz koszty i termin dostawy.

Wymiary butelki:

  • pojemność butelki: 500 ml
  • waga butelki z nakrętką: 288 g
  • średnica butelki: 75,5 mm
  • średnica gwintu: 28 mm
  • wysokość całkowita butelki: 185,4 mm
  • gwint: 24/410

Podane wymiary mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie różnić się do wymiarów rzeczywistych.

Numer katalogowy: 0400-0250

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Butelka brązowa 250 ml z dozownikiem”