Butelka OSTER 50 ml z pipetą

3,90 

Brak w magazynie

Butelka 50 ml z pipetą – ciemne szkło o standardzie farmaceutycznym, odpowiednia do zastosowań aptecznych i kosmetycznych.

Butelka 50 ml z pipetą

Butelka OSTER (apteczna) z ciemnego, brązowego szkła w zestawie z pipetą znakomicie sprawdzi się do przechowywania wyciągów roślinnych, olejków eterycznych, olejów kosmetycznych, a także kosmetyków, również tych wykonanych samodzielnie w domu.
Dzięki specjalnie nałożonej powłoce skutecznie chroni zawartość przed promieniowaniem UV i nie wchodzi w reakcje z składnikami aktywnymi kosmetyków. Jest to wyjątkowo istotne w przypadku niektórych, organicznych preparatów. Na skutek zbyt intensywnego nasłoneczniania mogą one tracić swoje cenne właściwości. Dlatego właśnie butelka 50 ml z pipetą nadaje się do użytku z w 100% naturalnymi kosmetykami.

Butelka z pipetą szklana

Każda butelka sprzedawana jest z eleganckim zakraplaczem w kolorze złotym, który umożliwia bardzo precyzyjne odmierzenie potrzebnej substancji. Jeśli szukasz innego rodzaju butelki o uniwersalnej pojemności 50 ml sprawdź inne oferty, dostępne na stronie KEJ. Znajdziesz tam szklane butelki z zakrętką, kroplomierzem czy pompką. Stosując szklane butelki wielorazowego użytku dbasz o środowisko. Przepisy na kosmetyki DiY znajdziesz zawsze na naszym blogu.

Parametry butelki z pipetą

  • pojemność butelki: 50 ml
  • waga butelki z pipetą: 68 g
  • średnica butelki: 38 mm
  • średnica gwintu: 18 mm
  • wysokość całkowita butelki: 91,7 mm
  • długość pipety: 112 mm

Podane wymiary mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie różnić się do wymiarów rzeczywistych.

Numer katalogowy: 0800-0052

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Butelka OSTER 50 ml z pipetą”