Butelka OSTER 10 ml z kroplomierzem

1,25 

Na stanie

Butelka 10 ml typu OSTER – wykonana z ciemnego szkła, w komplecie z białą nakrętką, bez pierścienia zabezpieczającego z kroplomierzem pionowym | Wysoka jakość!

Butelka 10 ml szkło

Butelka 10 ml typu OSTER (apteczna) to wysokiej jakości buteleczka, wykonana ze szkła o standardzie farmaceutycznym. Jej dodatkową zaletą jest bardzo niski poziom przepuszczalności promieni świetlnych i odporność na ich działanie. Oferowany produkt dostępny jest w komplecie z plastikową białą nakrętką o średnicy 18 mm bez pierścienia gwarancyjnego oraz z kroplomierzem pionowym o wysokości 0,7 mm. Co ważne kroplomierz wykonano ze specjalnego tworzywa odpornego na działanie składników aktywnych, np. olejków eterycznych czy ekstraktów. Dodatkowo dzięki swojej konstrukcji umożliwia on precyzyjne dozowanie kropli płynu zawartego w butelce i nie przecieka.

Butelka 10 ml hurtownia

Wychodząc na przeciwko oczekiwaniom klientów na stronie dostępne są detaliczne ilości butelek 10 ml do perfum, olejków eterycznych, liquidów czy kosmetyków. Firma KEJ oferuje jednak także możliwość hurtowego zakupu butelek 10 ml typu OSTER z zakrętkami i kroplomierzami, bądź bez. Oferujemy także sprzedaż kontraktową, również bardzo dużych ilości buteleczek. Aby uzyskać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami – numer telefonu oraz adres e-mail znajdują się na dole strony. Ze względu na sposób transportu i pakowania butelek hurtowe ilości, a zatem odpowiednie rabaty dotyczą zamówień powyżej 2000 sztuk.

Wymiary butelki szklanej 10 ml:

  • pojemność butelki: 10 ml
  • waga butelki z nakrętką: 28 g
  • średnica butelki: 25 mm
  • średnica gwintu: 18 mm
  • wysokość całkowita butelki: 60,7 mm

Podane wymiary mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie różnić się do wymiarów rzeczywistych.

Numer katalogowy: 0800-0010

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Butelka OSTER 10 ml z kroplomierzem”