Butelka 1000 ml z zakrętką szkło.

9,90 

Na stanie

Butelka szklana 1l z nakrętką KEJ – ciemne szkło, standard farmaceutyczny, wysoka jakość!

Butelka szklana 1000 ml zamykana

Butelka szklana 1l (apteczna) zamykana z zakrętką. Wykonana z wysokiej jakości, ciemnego szkła o standardzie farmaceutycznym. Nadaje się nie tylko do przechowywania produktów farmaceutycznych, ale także kosmetyków wykonanych w domu, substancji chemicznych, denaturatów, rozpuszczalników, alkoholi czy innych roztworów i mieszanin laboratoryjnych. Dodatkowo produkt może służyć jako pojemnik na wodę oraz inne płyny spożywcze. Co ważne butelka bardzo skutecznie chroni substancje znajdującą się wewnątrz przed oddziaływaniem promieni słonecznych i posiada bardzo szczelne zamknięcie. Jest to o tyle istotne, że wiele preparatów traci swoje właściwości po m.in. zbyt intensywnym napromieniowaniu falami UV.

Butelka szklana 1l hurt

Tak jak inne butelki oferowane w KEJ, istnieje możliwość zakupu ilości hurtowych w jeszcze atrakcyjniejszych cenach. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i transport. Aby uzyskać więcej szczegółów należy przejść do zakładki kontakt i zadzwonić do jednego z naszych doradców. Butelka apteczna z zakrętką dostępna jest także o mniejszej pojemności – 500 ml.

Parametry

  • pojemność butelki: 1000 ml
  • średnica butelki: 83 mm
  • średnica gwintu: 24 mm
  • wysokość całkowita butelki: 258 mm
  • gwint: 24/410

Butelka o pojemności 1000 ml ma kolor brązowo-oliwkowy i sprzedawana jest w komplecie z  widoczną na zdjęciu białą, plastikową zakrętką.
Podane wymiary mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie różnić się do wymiarów rzeczywistych.

Numer katalogowy: 0800-1000

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Butelka 1000 ml z zakrętką szkło.”