Butelka 100 ml z zakrętką szkło

1,75 

Brak w magazynie

Butelka 100 ml – wykonana z wysokiej jakości, ciemnego szkła.

Butelka 100 ml szklana

Butelka 100 ml wykonana z wysokiej jakości, ciemnego szkła o standardzie farmakologicznym. Obowiązkowe wyposażenie laboratorium oraz każdej domowej apteczki. Odpowiednia do przechowywania roztworów, leków w płynie, syropów, olejków eterycznych, alkoholi oraz destylatów. Skutecznie zabezpiecza preparaty przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UV. Produkt sprzedawany jest w komplecie z białą plastikową nakrętką o średnicy 28 mm. Szczelne zamknięcie dodatkowo pozwala uniknąć efektu wietrzenia i utraty właściwości substancji.

Buteleczka 100 ml ślubna

Drobny prezent dla każdego gościa weselnego to coraz powszechniejszy gest ze strony pary młodej. Oferowane buteleczki KEJ mogą z powodzeniem służyć jako buteleczki ślubne. Są odpowiednie także do przechowywania płynów spożywczych, w tym różnego rodzaju alkoholi i nalewek, np. ziołowych. Butelki sprzedawane są bez etykiet, tak aby każdy mógł nakleić na nią dowolną, spersonalizowaną etykietkę.

Zakup hurtowy

Tak jak inne butelki KEJ, również tą o pojemności 100 ml oferujemy do sprzedaży hurtowej w zgrzewkach lub paletach. W celu uzyskania konkretnej oferty prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy wycenią i zrealizują każde zamówienie.

Butelka 100 ml wymiary:

  • pojemność butelki: 100 ml
  • waga butelki z nakrętką: 78 g
  • średnica butelki: 46,5 mm
  • średnica gwintu: 28 mm
  • wysokość całkowita butelki: 104,5 mm

Podane wymiary mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie różnić się do wymiarów rzeczywistych.

Numer katalogowy: 0800-0100

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Butelka 100 ml z zakrętką szkło”