Termofor gumowy 0,7l w pokrowcu GUM-MED

24,00 

Brak w magazynie

Medyczny termofor dla dzieci na wodę o pojemności 0,7l – wykonany z wysokiej jakości gumy, bezpieczny, w 3 wzorach do wyboru!

Termofor dla dzieci na wodę

Termofor dla dzieci 0,7 l w pokrowcu to bezpieczny w użytkowaniu wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci i niemowląt. Jego głównym celem jest miejscowe ogrzewania ciała w celach profilaktyczno-leczniczych. Termofor dla dzieci w pokrowcu został wykonany z wysokiej jakości, odpornej na działanie wysokich temperatur gumy. Dodatkowo jest bardzo prosty w użyciu i niezawodny. W przeciwieństwie do wielu podobnych produktów na rynku, wytwarzany jest przez firmę z ponad dwudziestoletnią tradycją produkcji wyrobów medycznych.

Termofor dla dzieci na kolki

Opisywany produkt szczególnie polecamy stosować do:

 • ułatwienia zaśnięcia dzieciom, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym
 • szybkiego ogrzania zmarzniętych części ciała
 • łagodzenia bóli brzuszka u najmłodszych dzieci
 • pomocy przy niwelowaniu kolek u niemowląt

Najczęściej zadawane pytania o termofory dla dzieci

 • Czy termofor jest bezpieczny?

  Stosowanie termoforu dla dzieci jest bezpieczne pod warunkiem, że kontroluje ten proces osoba dorosła. Wyrobu należy używać tylko i wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem. Przed każdorazowym użyciem należy sprawdzić jego szczelność, a do napełnienia używać tylko wody o temperaturze maksymalnie 70oC.

 • Ile można trzymać termofor na brzuszku?

  Termofor w pokrowcu zalecamy umieścić na brzuszku maluszka dopiero po upływie kilku minut, gdy nie będzie gorący. Ewentualnie jako alternatywę możemy po prostu wlać nieco chłodniejszą wodę. Taki kompres można trzymać na brzuszku maleństwa kilkanaście minut. Pluszowe pokrowce przypominające maskotki skupią uwagę dziecka i uprzyjemnią czas nagrzewania. Do łagodzenia kolek nie polecamy termoforów o większej pojemności, gdyż mogą stanowić niepotrzebne obciążenie dla dziecka i być po prostu zbyt ciężkie.

 • Jaki wybrać pokrowiec?

  Termofor dla dzieci oferujemy w fioletowym pokrowcu z pingwinkiem, jasnoniebieskim z misiem wykonanym z tkaniny typu polar, a także w różowym pokrowcu z sówką (dzianina sweterkowa).

Termofory o większej pojemności dla osób domorosłych dostępne są tutaj.

Uwaga: zastosowanie wyrobu u dzieci tylko pod kontrolą osoby dorosłej. Prosimy o umieszczenie w uwagach do zamówienia informacji odnośnie wybranego wzoru pokrowca.

Pojemność: 700 ml

Wyrób posiada oznakowanie Œ.

Numer katalogowy: 6100-0700

Opinie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie
Dodaj opinie
Pokaż opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Termofor gumowy 0,7l w pokrowcu GUM-MED”